ESCyacht.com

escyacht.com adlı web sayfamız ESC Teknoloji Bilişim Ticaret Limited şirketi bünyesinde yat turizmi için kutulmuş olup ülkemizinde içerisinde olduğu virüs salgını sebebiyle tüm önlemler alınarak sadece şirketimiz bünyesinde yer alan yat turizmi için 2020 yılında hizmet verecektir. İlerleyen zamanlarda diğer alanlarda ilimiz ve çevre illerinde tüm alanlarda hizmet verecektir.

Yat turlarımızda Covid-19 için tüm önlemler alınmış olup isteyen misafirlerimize yatlara binerken ücretsiz maske ve eldiven verilmektedir. Yatlarımız düzenli olarak ULV ilaçlama metodu ile ilaçlanmaktadır.

Yat turlarımız tamamen kişiye özeldir.Yatlarımızdaki Resmi kişi sayısına bağlı olarak siz değerli misafirlerimiz bu sınırı aşmamak şartı ile istediği kadar kişi ile katılım sağlayabilirsiniz.

Yatlarımız Ticari yatlar olup tüm Resmi izinleri alınmıştır.Yatlarımızda Alkollü içecek izni vardır. Misafirlerimiz talepleri doğrultusunda Alkollü veya Alkolsüz içecekler servis yapılır.

Yatlarımız deniz kirliliğine sebep olabilecek atıklar için tüm önlemler alınmış olup; kabuklu çerezlerin tüketilmesi yasaktır.

Yatlarımızda güvenlik için kişi sayısı sınırı kadar ve bunu sayının %10 nu kadar çocuk  can yeleği mevcuttur.Bu yeleklerin temizliği ve düzenli bakımları yapılmaktadır.

ESC teknoloji 2003 yılından bu tarihe teknoloji ve diğer alanlarda vermiş olduğu hizmetlerde önce güvenlik ve sağlık ilkeleri altında çalışmıştır çalışmaya devam edecektir. Arkamızda bırakmış olduğumuz yıllarda binlerce müşterimize servis hizmeti vermiş olup bu sürede Türkiyenin bir çok ilinde güler yüzlü müşterilerimiz olmuştur.Yat turlarımızda da bu memnuniyeti yakalamak bizim önceliğimiz olacaktır.

Firmamız Bilişim 500 araştırmasından son 4 yılda ilk 100 içerisinde olup bölgesinde ilk sırada yer almış firmadır. Yat turizminde en yakın zamanda kaliteli hizmet vererek bu alandada yerini ilk sırada alacaktır.

Video Tanıtım

Yatlarımızın Temek Özellikleri

Yatlarımız motor yat olup bölgemizdeki en lüks yatlardandır.Yatlarımız kabinleri en kaliteli malzemelerle donatılmıştır.Yatlarımızda minibar , internet , Alkollü ve Alkolsüz içecek servisi mevcuttur.Yatlarımızda kullanılacak olan havlular ve kabinlerdeki tekstil ürünleri kaliteli olup özel çamaşır yıkama fabrikasında temizletilmektedir.

Yatlarımızda en son teknolojiye sahip su sebilleri ile Soğuk su, çay ve kahve ücretsiz olarak siz misafirlerimize sunulmuştur.

Yatlarımız en son teknoloji ile donatılmıştır.Radar sistemleri mevcut olup yatlarımız pioneer ses sistemleri donatılmıştır.

Alyağmur yatımızda Apple iPad mini misafirlerimizin kullanımına sunularak istedikleri müzikleri dinlemeleri için Spotify hesabımızdan listeler kullanıma hazırlanmıştır.

Forsa yatımızda pioneer ses sistemize ek olarak TV ye bağlanmış Apple TV media oynatıcı ve iPad Pro misafirlerimizin kullanımına sunularak istedikleri müzikleri dinlemeleri için Spotify hesabımızdan listeler kullanıma hazırlanmıştır.Yatımızda 20 megabit internet mevcut olup şifresiz olarak kullanıma sunulmuştur.

Yatlarımızın tüm bakımları yapılmıştır.Bu bakımlardan sonra kötü hava koşullarında denge ve güvenlik testleri yapılarak yatlarımız kullanıma sunulmuştur.Yatlarımızda can yeleği , can simidi , yangın tüpleri ve yangın battaniyesi resmi kişi sayısına göre bulunmakta olup bu ürünlerin hepsi bu yıl yenilenmiştir.

Firmamızın kuruluşu olan gezdirsene.com yat turları siz değerli misafirlerimizin tüm güvenlik önlemlerini düşünülerek seferlerine başlamıştır.Bu güvenlik önlemleri için Hukuk ve İş güvenliği uzmanlarından görüşler alınmıştır.Ayrıca yatlarımız Trabzon liman Müdürlüğü tarafından düzenli olarak denetlenmektedir.

Ülkemizinde içerisinde bulunduğu COVID-19 virüs salgını sebebiyle devletimizin almış olduğu önlemler doğrultusunda yatlarımız tamamen temizlenmiş olup düzenli olarak ULV yeni nesil sisleme ile dezenfenktan yapılmaktadır.

Yatlarımıza misafirlerimizin biniş noktasında kullanıma hazır dezenfektan ve talep edilmesi durumunda ücretsiz eldiven maske sunulmaktadır.Misafirlerimizin yatlara   biniş esnasında ateşleri ölçülerek bilgilendirme metni okutularak imzalatılmaktadır.

Yat turlarımız kişiye özel olduğundan kapalı grup lara hizmet vermektedir.Aile, yakın arkadaş iş yeri çalışanları vb gibi gruplara hizmet vermekteyiz.